Wil je van JACK'S Racing Day één van de meest memorabele dagen van je leven maken? Boek dan de '2-seater Experience' als passagier! 


De door MP Motorsport geprepareerde auto heeft een pk-gewichtsverhouding van bijna 1 op 1. Met de krijsende Zytek V8-motor kan de auto een topsnelheid halen van meer dan 300 kilometer per uur. Passagiers waren lyrisch over het rempunt aan het einde van het snelste rechte eind ( "alsof je op een muur botst" ), de centrifugaalkrachten in de "oneindig naar rechts draaiende Noordlus", de razendsnelle knikken in de Zuidlus richting Ramshoek en de manier waarop er op de beroemde GT-bocht wordt afgestormd met daar omheen een "arena" van tienduizenden toeschouwers. 'Voortaan kijk ik heel anders naar de Formule 1', is een veelgehoorde uitspraak.


Je verblijft samen met een introducé als VIP-gast in de ‘Pitroof Inn’. Je krijgt kleding en helm, instructies van het MP Motorsport Team, een Meet & Greet met de coureur en na afloop de foto's en een video. 


Het aantal beschikbare ritten is beperkt. Boek je tickets nu!